| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a întrebat:

As vrea sa stiu care este diferenta intre samponul colorant si nuantatorul? Pentru ca as vrea sa-mi schimb culoarea parului dar pe o perioada scurta de timp si fara decolorare. Va rog ajutati-ma! Dau funda kiss

1 răspuns:
| larrysukk a răspuns:

Buna...acelasi lucru as vrea sa il aflu si eu, deoarece eu sunt satena si vreau sa ma fac bruneta(pe o perioda scurta de timp, nu vreau sa fiu vopsita cand incepe scoalabig grin)cu sampon dar nu stiu ce marca este mai buna si daca functioneaza.imi spui te rog si mie daca stii vreo marca mai buna? multumesc mult kiss