| alexiamonica a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu daca ati folosit peria ionica Braun Satin SB1 si daca da, ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| iulicika1414 a răspuns:

Daaaaaaaaa.am folosit-o. atit de bine te piepteni cu ea.eu chiar dispun de o astfel de perie.e foarte convenabil cu ea.deci o adooor.folosestio si tu.vei fi surprinsa.

| alexiamonica explică (pentru iulicika1414):

Merci de raspuns, o sa mi-o cumpar, vroiam insa, inainte de asta sa aflu mai multe pareri, mai ales ca eu am un par des, care se electrizeaza relativ usor.

| iulicika1414 a răspuns (pentru alexiamonica):

Da da.iti spun eu.e foarte buna...
dar pentru a nu se electriza e de ajuns o data sa il speli cu ara rece...ei bine nu chiar rece dar sitii asa caldutza.happy

| alexiamonica explică (pentru iulicika1414):

Da, inteleg. Si eu de regula obisnuiam sa inchei dusul, clatindu-ma cu apa mai calduta, spre rece, insa nu stiam ca e buna apa mai rece pentru. par. Multumesc!

| iulicika1414 a răspuns (pentru alexiamonica):

Cu o enorma placere.happy (kiss)