| isabella a întrebat:

Buna as vrea si eu niste produse pentru protectia termica a parului insa n'as vrea sa fie foarte scumpe.Mersi!

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Îți recomand cu mare încredere Syoss Heat Protect Styling-Spray, îl găsești în Carrefour, costă 15 lei!
Baftă!

| T30D0RA a răspuns:

Si eu tot de la Syoss folosesc. Am dat 13 lei pe el si e bun. Am mai folosit si de la Kallos foarte bun. happy

| Bianqita a răspuns:

Incearca de la Syoss.Eu am, si e fffff bun.Imi intind parul la 205 grade pentru ca am un fir gros si altfel nu imi sta.Nu incarca parul, si il protejeaza bine.Am prins promotie la Kaufland si l-am cumparat cu 10 lei. Dar pretul normal e in jur de 23 lei.Cred ca asta e cel mai ieftin, nu stiu daca mai gasesti la alte firme mai ieftin.

| chels95 a răspuns:

Toni&Guy 35-40lei