| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse folositi pentru protectia termica a parului si unde se gasesc?

Răspuns Câştigător
| roxana_8941 a răspuns:

Eu folosesc o solutie spray luata de la DM piata Delfinului (daca esti din Bucuresti). Este un tub galben-transparent din plastic Trend it up, BALEA DM. Eu sunt multumita, varfurile sunt mult mai ok acum. Instructiunile le regasesti pe, produs.

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Protectie termica inseamna protectie de temperaturi ridicate, in niciun caz de matreata, deci protectie pentru a nu mi se arde parul cand folosesc placa

| rosto a răspuns:

Se da cu placa, nu lucreaza in productia de oteluri sa stea la temperaturi inalte laughing)

| gigiro a răspuns:

Lucrezi in conditii de temperatura diferite? La ce fel de protectie te referi? La protectia impotriva caderii parului, impotriva matretii? Ai parul subtire, gros?

| FlorinaRuby a răspuns (pentru gigiro):

A spus protectie termica!