| LoveXtreme a întrebat:

Buna!

as vrea si eu sa stiu cam ce ar trebui sa aiba o fata ( 14 ani) intr-o geanta/poseta cand iese cu prietenii sau cand face o plimbare?

dau funda!

Răspuns Câştigător
| AncaSiAtat. a răspuns:

Portofel, chei, carnet de note, telefon, gloss, o agenda, un pix, o sticla de apa, casti, crema de maini, gel antibacterian

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Trebuie sa ai strict ceea ce iti trebuie tie.De exemplu, daca ai buzele crapate trebuie neaparat sa-ti iei un balsam de buze, daca ai acnee un baton corector, daca transpiri foarte des un deodorant, s.a. in afara de astea este obligatoriu sa ai o sticla de apa, servetele si telefonul.

| andypandy_2709 a răspuns:

Casti,telefon,o sticla de apa sau suc, portofel, ruj sau gloss, un pix ( mai stii) si cam atat :* eu asta am :* funda/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. telefon
2. o sticla de apa (de 0, 5l)
3.balsam buze/gloss
3.crema de maini daca stii ca ai probleme cu ele
4.servetele umede si demachiante.
5.always
5.pieptane si oglinda
6.bani
7. un parfum
8.guma de mestecat
9. ceva medicamente: calciu, nurofen sau ce stii tu ca mai trebuie
Nu este neaparat sa iti iei toate aceste obiecte, daca chiar nu iti sunt necesara pentru ca va fi geanta prea grea rolling on the floor
Funda?

| 1234abcd a răspuns:

Nu stiu ce ar trebui sa aiba dar iti zic ce am eu(tot 14 ani am)chei, bani, casti, telefon(asta mil tin in buzunar)apa sau suc, un gloss sau un ruj, o pudra(nu tot timpu..doar daca vreau sa arata impecbil.o intalnire ceva de genu)si cam atat