| anonim_4396 a întrebat:

Buna asi dori si eu sa stiu cum se fac bratarile prieteniei cu nume... dar ceva cu mai multe detalii, explicatii etc.
FUNDA!hee hee

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Scrie pe Google "bratarile prieteniei", da pe imagini sau videoclipuri si gasesti o multime de explicatii.

| CiocolataAmaruie a răspuns:

Buna poti sa te uiti aici cum se face : http://www.youtube.com/watch?v=AUA2Hsz5bcw&feature=related sper sa intelegi cum se face.Succes:*

| AnneBre a răspuns:

Nu se poate explica.trebuie sa faci uitandu-te la un video.

| ZoZoHeart a răspuns:

Buna. Eu nu ma pricep sa fac cu nume din noduri, dar le fac mai grosute din culori deschise si scriu cu carioca au cu markerul permanent.

| sufletsel a răspuns:

Intra pe youtube si scrie bratarile prieteniei si o sa iti dea mai multe filme! vezi si tu care ti se pare mai bun! sper ca te-am ajutat!