| GeorgianaElena14 a întrebat:

Aţi folosit produse de la Yves Rocher?

Dacă da, îmi puteţi spune şi mie ce şampon şi mască să folosesc pentru părul care se arde des fără să folosesc plcaca de păr? Nu îl am vopsit. Dintre cele nutritive şi cele nutri-reparatoare care credeţi că este mai bună?

Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Irinamujoperufe a răspuns:

Eu sunt reprezentant la aceasta firma, doar ca nu exista tratamente miraculoase pentru asa ceva, mergi mai bine la o farmacie si cu siguranta iti vor recomanda ceva mai bun, sau poate la o coafeza sa te indrumein cautarea unui sampon eficient..incearca ceva masti naturiste

1 răspuns:
| GeorgianaElena14 explică:

Multumesc frumos, Irina!