| Ofataobisnuita1 a întrebat:

Avand in vedere ca mi-am cumparat o rochie lunga cu spatele gol, as dori daca se poate niste sugestii pentru par happy mentionez ca este un pic peste umeri. Va rog frumos sa puneti cat mai multe imagini. Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Încearcă pe cât posibil să ai părul prins pentru a pune în evidență rochia. http://www.planificarenunta.ro/images/articole_slide/coctaylor.jpg
http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......94/5/7.jpg
sunt cocuri lejere și de asemenea foarte elegante.

4 răspunsuri:
| cedrea923 a răspuns:

Rochie cu spatele gol? Hmmm. Eu zic sa iti lasi parul lung, sa nu il prinzi ca sa nu ti se vada spatele. Daca mergi la un chef baietii nu o sa se uite la spatele tau, ci in alte parti tongue Funda?

| DixxieMdl a răspuns:

Pai ai putea in coc sau bucle sau impletitura cu o floare in par ceva problema este va nu pot pune poate nu ma lasa nu stiu ce are si nu stiu evemimentul si nu pot da mai detaliat sper ca te-am ajutatt

| Pinkandblack a răspuns:

Fa-ti un coc mai mare sau prindeti parul in coada de cal in varful capului :*