| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Aveti idee ce-ar fi potrivit pentru o casatorie civila( la imbracaminte ma refer), tinand cont si de vreme?
Rochie, fusta sau pantaloni?
Niste colanti negri cu o bluza de efect?
Sau mai bine o rochie, dar e cam frig

Cel mai bun raspuns - FUNDA!

4 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

O rochie mai groasa (nu dantele, ceva mai de toamna), culoarea tu o alegi pe cea care te avantajeaza, niste ciorapi negri din aia mai grosi prin care nu prea se vede pielea, pantofi cu toc/botine, insa nu cizme de iarna. cateva accesorii, cum ar fi o bratara, un colier, cercei si pe deasupra iti poti la un trench http://www.google.ro/......tp?/imgres (prima fata, cea cu parul scurt). sau in loc de rochie merge si un costum format din fusta si sacou/bluza. Insa pantaloni chiar nu, ar arata cam urat, colanti nici atat. colanti poarta toate fetele in viata de zi cu zi, la scoala, la servici, in club. Tu trebuie sa arati ca o doamna mai ales ca e o zi importanta!

Răspuns utilizator avertizat