| Julyett a întrebat:

Ce esarfa pot purta la o tinuta ca:
colanti negri si bluza gri( scurta in fata si mai lunga in spate)?
Ar merge si o pata de culoare? daca aveti vreo idee.

Funda

6 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

Da.happy O pata de culoare, da` sa fie stridentasmug Turcoazsmug

| Julyett explică:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

una asa ar merge? ce parere aveti?

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Da ar merge un galben smug un roz si de ce nu un rosu aprinshappy

Dar mai am o ideee, ai putea sa porti o esarfa tot asa colorata pusa dupa gulerul camasei si legata in fata, merge minunat!
Si niste pantofi cu toc inalt happy

Funda

| Julyett explică (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Vreau sa o port cu o bluza, nu cu o camasa. o bluza ca aceasta: http://pinterest.com/pin/149463281354442497/

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns (pentru Julyett):

Aa.
Atunci doar pata de culoare!

| pissycutza99g a răspuns:

O esarfa roz, merge bine cu gri :*