| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

happy. Cam cat ar costa o placa cu detoate (placa de creponat, de indreptat, ondulator)? Multumesc pentru raspunsuri happy. dau fundita aceluia care-mi spune si miewinking

2 răspunsuri:
| skumpikkk a răspuns:

Sincera sa fiu eu am placa de 3 ani si are mai multe chestii la ea are incarcator in caz ca vrei sa pleci pe undeva si nu ai priza e cu timp cu grade are placi de schimb pentru creponat pentru ondulat mai multe si la capatul celalalt poti ata ondulatoru eu am dat 85 lei

| helene_6332 a răspuns:

Depinde de calitate. De la 90 lei poate pana la 200.