| SaRiNoOtZa a întrebat:

Buna care sunt cele mai bune benzi cu ceara rece pentru epilatul facial?

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu dar iti dau un sfat sa nu cumva sa-ti deformezi fata mai bine du-te la cosmetica caci costa mai putin si iese cum trebuie.

| alejinxique a răspuns:

Nu sunt bune benzile. nu iti lua strep ca arunci "banii pe geam". e buna ceara cosmetica pe care o incalzesti. mama si cosmeticiana mea asa folosesc. diferenta e ca mama o incalzeste pe plita, iar cosmeticiana o incalzeste intr-un aparat. incearca produse de la farmec. a noastra e ambalata intr-o cutie de tabla. e veche si nu mai scrie nimic pe cutie. as zice ca e de la farmec ca numai aia e in cutie de tabla. in orice caz opteaza pentru ceara clasica

| claudiea79 a răspuns:

Da sint bune benzile cu ceara rece pentru fata. daca te duci la cosmetica poate iti pune ceara fierbinte si poate nu o suporti. iar cremele depilatoare din comert iti inroseste zona unde te dai te irita si te ustura.benzile cu ceara rece sint bune dar sint scumpe. pentru frumusete dam. ca nu avem ce sa facem.

| Diana7383 a răspuns:

A aparut acum la oriflame un set pentru parul facial, il recomand. te pot ajuta. privat daca esti interesata. e in jur de 50 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce ma pot epila pe abdomen s-i pe piept? am 17 ani s-i cam mi-a crescut parul pe abdomen s-i pe piept. s-i as vrea sa ma epilez da nu as vrea sa creasca foarte repede si foarte des. benzile cu ceara rece sunt bune?