| papushikroz a întrebat:

Buna fetelor. A cumparat cineva benzi de ceara de la Oriflame? Sunt benzi de ceara rece? Sunt bune?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Nu am încercat de la Oriflame, dar această firmă e bună și serioasă.
Îți recomand benzi de ceară rece de la Veet, cremă depilatoare sau epilatorul(cel mai bun după părerea mea).
Baftă!

1 răspuns:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Da...sunt benzi de ceara recebig grin
Insa nu le recomand...doare ca draq si daca ai pielea sensibila e si mai rau...eu una m-am invinetit pe mana de la elestraight face