| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa imi aplic stras pe dinte? big grin Sunt din Iasi. Multumesc

4 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Mai bine cumpara de la Gia din acela la 10 lei pe care il lipesti. E can nasol sa-ti faci gaura in dinte ca sa iti pui stras.

| anonim_4396 explică (pentru Ceriik):

De unde pot cumpara?

| Ceriik a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca ai in oras, e un magazin Gia cu accesorii. Eu inainte stiu ca deslipeam diamante de alea micute de la haine si le lipeam cu super glue pe dinte. Se vedea super, dar cadea in 2 saptamani.

| Kimmy22 a răspuns:

Neata happy
În general, aplicare unui stras pe suprafața dintelui variază între 90 și mai multe sute de euro, în funcție de tipul de bijuterie pe care vrei să o aplici pe dinte (din aur, cristal Swarovski, etc.). Totuși, ar trebui să dai mai întâi un search pe google despre aceste bijuterii dentare, să ști care sunt avantajele dar și dezavantajele lor, dacă necesită un tratament special.