| NothingImportant200 a întrebat:

Cat de eficienta este masca cu argila pentru cosuri si puncte negre? A folosti cineva? Daca da, a dat rezultate de durata?

5 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

E foarte foarte buna. Iti curata fata, ia impuritatile, o lasa fina si moale.

| DraGfirE a răspuns:

Trebuie sa folosesti e foarte buna! Eu folosesc si is foarte multumit de ea si chiar de ieri am inceput sa ma dau ca mi-or iesit 2 cosuri mari in zona ochiilor sad si deja mi s-a tras aproape tot iar perioada nu stiu exact sa iti spun aia depinde si de organismul tau.Iti sugerez sa nu faci greseala sa te dai doar in zona unde e cosul ci pe toata fata si minim 1h maxim 2h-2h30 ca dupa incepe sa pice firimituri de argila.laughing)

| PsiholoagaTa a răspuns:

E fff buna. iti garantez. merita toti banii

| Sophie1234 a răspuns:

Eu am folosit si folosesc in continuare.Pot sa iti spun ca este foarte foarte eficienta, o folosesc de cam 2 saptamani si fata mea e aproape impecabila deja :d Cu siguranta da rezultate!

| Stefannia a răspuns:

E SUPERRRRRRRRRRRR! aplic-o! acum nu mai astepta e la plicuri. Un plic costa cam 1 leu (o nimica toata). fuga la farmacie sau la plafar si ia cataeva plicuri!