| Anonim123321 a întrebat:

Masca cu argila ma va scapa de cosuri si puncte negre, daca da in cat timp cel mai bun raspund primeste funda

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Trebuie sa iti faci regulat masca
mai e o perie pentru fata de la garnier si loreal. daca te speli odata pe zi cu ea scoate punctele negre https://www.google.com/......ps?/search

| Gabiii97 a răspuns:

Da, dacă ai un ten acneic, masca din argilă te va ajuta. Amestecă pudră de argilă cu zeamă de lămâie. Amestecă până obţii o pastă consistentă, uşor de întins. Se aplică pe faţă pentru 30 de minute.
Tratamentul se face în cure de câte 7 zile, după care se continuă de 2 ori pe săptămână până la vindecare.

| Altair23 a răspuns:

Intr-o zi sau doua in oricecaz e bine sa stai cu ea pen fata pana se usuca, sau se se intareste si dupa aia o dai jos

| wildcat01 a răspuns:

Argila este buna dar poate usca tenurile mai sensibile. eu folosesc miere si da rezultate mult mai bune si rapide