| LittleandLiars a întrebat:

Ce culori se poarta toamna aceasta. dar haine?:-ss

Funda?

4 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......le_toamnei
Mai, ca si culori se vor purta cele inchise, culori simple.
De obicei moda ramane cam aceeasi, nu vad mare diferenta de la an la an. Eu una raman la blugi( aspect folosit sau nefolosit, ce mai conteaza) si la bluze simple din ce priveste imprimeul, adica o camasa, un tricou, un maieu. Si deasupra un pulover lung alb, negru, gri, sau albastru regal. 8-> Am in minte niste culori asa frumoase... anul asta intru la liceu si mi se impune o anumita tinuta.

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Culori nu stiu, dar stiu ca se poarta imprimeuri cu animale.
http://www.elegantza.net/2010/07/imprimeurile-cu-animale-noua-tendinta.html

| anca_2642 a răspuns:

Stiu ca se poarta mov la orice