| adelynaa a întrebat:

Unde se gasesc batoanele acelea Fibrobar pentru slabit?
si cam cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

2 Ron costa, in afara de faptul ca au gust bun, nu sunt bune de nimic.Gasesti la magazine alimentare.

| Mimii9832 a răspuns:

2, 00.intreaba prin farmaciiwinking:d.

| baby96 a răspuns:

Chiar nu am mai auzit de aceste batoane... dar eu cred ca dauneaza organismului... voi ce credeti?

| lovelovelove a răspuns:

Pai... le gasesti la plafar si sunt cam 4 lei a luat si mama