| Ana a întrebat:

Sunt bune batoanele acelea Fibrobar pentru slabit?

Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

Buna. nu stiu sincer ca eu nu tin diete
tot ce stiu de ele este ca trebuie sa bei 3 4 pahare de apa dupa un baton, el se umffla in burta si senzatia de foame dispare pentru mult timp, altfel spus sari peste 2 mese.
nemancand si corpul tau ne avand proteinele si mineralele necesare se anemiaza si astfel te imbolnavesti. devii mai slabit(a) incepi sa uiti sa ai ameteli. plus de asta o chestie in stomacul tau care nu se digera usor, provoaca stomacul sa produca mult suc gastric care este de fapt acid clorhidric pur si iti faci niste arsuri de toata frumusetea. sa nu mai vorbim cat are ficatul de suferit.
lasa dietele drastice mai bine dai o tura de bloc
sanatate!