| andrapupici a întrebat:

Buna ce parere aveti despre tocuri si platforme si de la ce varsta ati inceput sa purtati? Eu am 13 ani

Răspuns Câştigător
| AndyOctav a răspuns:

Buna, Chiar daca sunt baiat, am auzit ca nu ebine sa porti asa devreme tocuri, la mine in clasa a 9-a, eu si prietenii mereu radem de fete pentru ca au tocuri si nici nu stiu sa mearga, ba chiar se forteaza sa paseasca, am auzit ca de la o varsta frageda ti se poate deforma coloana care este inca in formare din cauza tocurilor inalte. Eu ti-am zis faci cum vrei big grin

2 răspunsuri:
| Karmesytta a răspuns:

Mai bine fara tocuri si platforme, ai timp, nu trebuie sa te grabesti.Eu am 16 ani si foarte rar port tocuri decat cand merg in club sau o petrecere, ceva +tocurile sunt ff incomode.

| Roz_Botikutz_1981 a răspuns:

Tocuri si platforme...eu port de la 8 ani! si adopt stilul gheata fiindca sunt mai comode