| bombonikk a întrebat:

La ce varsta ati inceput fetelor sa purtati tocuri si pe ce clasa si mai ales unde?big grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe la 17-18 ani, la ocazii ca ulterior să devină o obișnuință.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Am 13 ani, clasa a 8-a, si inca nu am inceput sa port tocuri.

| alejinxique a răspuns:

In 2007 am inceput sa port tocuri platforme de 11 cm. Apoi cizme cu toc gros si de 11-11, 5 cm. In vara si acum cat mai e cald mai port sandale cu toc de 13 cm. Nu pot umbla mult pe jos din pacate.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Eu prima data am purtat tocuri in clasa a 6-a la o nunta. pe atunci mi se pasreau inalti, pantofii resp aveau vreo 6 cm. acum mi se par mici, foarte mici. acum vreo 10 zile am avut la un party tocuri de 17 cm. te pup

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sweet_girl_carmen):

Si ai rezistat in ei la nuntă? Cîte ore?

| justAgirl_8912 a răspuns:

Prima data am purtat la banchet...cand am ajuns acasa aveam picioarele praf

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru justAgirl_8912):

Săraca de tine, un masaj era bun.