| lalalapsfedr a întrebat:

Ce efecte are samponul regenerant de la Gerovital plant?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părul trebuie să-l mai și tunzi la 2-4 luni.
Gama este bună. Primele rezultae le vezi după o lună de zile de utilizare.
Pa, pa.

| lalalapsfedr explică (pentru Legiuitoarea):

Tocmai am taiat 2 cm din el. SI tot are varfuri arsewinking

| lalalapsfedr explică (pentru Legiuitoarea):

AM intrebat de efecte, nu daca e buna, si nu dupa cât timp se vad rezultatelewinking nu iti pot da funda...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru lalalapsfedr):

Bună din nou.
Părul tău trebuie tăiat până acolo unde părul este sănătos, nu numai 2 cm.
NU mai folosi placa și produse de coafat!
Regenerarea este în strălucire, creștere, pieptănare mai ușoară, mai puține fire rupte la periat, etc.
Nu te mai vopsi sau decolora.
Și da, rezulatele se văd după 1-2 luni de zile.
P.s.: nu răspund pentru fundă!
Pa, pa.

| JeSuisElle a răspuns:

Este cel mai bun sampon folosit de mine cu siguranta, cu timpul varfurile nu o sa se arda asa rapede, parul inceteaza sa-ti mai cada si nu ti se mai ingrasa asa repede, rezultatele se vad intr-o luna - o luna jumate. Eu sunt foarte multumita de el, iti recomand si spray-ul de par de la Gerovital

| lalalapsfedr explică (pentru JeSuisElle):

Ascunde varfurile arse/despicate?