| Giusy a întrebat:

cine imi poate spune si mie un site de unde imi pot cumpara tratamente pentru indreptarea parului cu keratina? Funda pentru raspunsul cu cele mai bune preturi!

Răspuns Câştigător
| selenuska a răspuns:

Buna! poti sa cauti pe internet JURNAL DE BEAUTY:indreptarea perului cu keratina...eu acolo am gasit ceva.suces{funda please}

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alina84 a răspuns:

Poti incerca cu keratina vegetala bio Mayam. O poti achizitiona online. Aici e un videoclip despre cum sa iti indrepti parul cu keratina: http://www.youtube.com/watch?v=pSbaSxAWxq8

| vera_2050 a răspuns:

Ai putea incerca la farmacie.