| aaadddyyy a întrebat:

cine ma ajuta cu niste sfaturi despre cum sa imi fac parul drept si sa si reziste(nu stiu niste produse) pentru ca il intind cu placa dar mi se onduleaza la varfurihappy fundalove struck

Răspuns Câştigător
| AndraMex3 a răspuns:

Hmm pai dupa ce faci baie iti usuci parul apoi il intinzi iar dupa iti cumperi un ulei de par pentru file rebele si il aplici... poti sa iti mai cumperi un spray impotriva arderii parului cu plata. Funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| denisa123456 a răspuns:

Pai poti sa il indrepti prima data cu uscatorul de par si cu ajutorul unei perii rotunde, si dupa aia indreptat cu placa si cu pietanu.succes