| heroforyou a întrebat:

Am fost vopsita blond si acum as vrea sa ma fac bruneta, am parul natural saten deschis...credeti ca mi-ar sta bine?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi tot pe o culoare deschisă, brunetă de vei fi, pari mai matură.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan72 a răspuns:

Intrebarea e stupida. Si nu e stupida in esenta, cat nu poate astepta un raspuns tinand cont ca habar n-avem cum arati. Depinde de la persoana la persoana. Poate nu ti-a stat bine blonda si o sa iti stea bruneta, poate iti sta mai bine blonda, poate nu iti sta bine cu niciuna si arati cel mai bine natural, nu avem de unde sa stim. Cert e ca este o schimbare subita si cei din jur vor fi putin surprinsi si nu le va placea la inceput pentru ca nu sunt obisnuiti, asta nu inseamna neaparat ca iti statea mai bine blonda. Nu cred ca te putem ajuta...

| AlinSUNT a răspuns:

Da! Foarte bine ar sta daca ai parul natural saten si te faci brunetabig grin