| Aldea_Ana_Maria_1992 a întrebat:

Cu ce fel de perie de par ar trebui sa ma piaptan?

Răspuns Câştigător
| uca_1023 a răspuns:

Cel mai indicat este pieptanul de lemn cu dintii rari, pentru ca nu rupe parul, nu il electrizeaza, si e si destul de usor sa il descurci, dar daca te impaci mai bine cu periile, foloseste una din par de porc, e ceva mai "delicata" cu parul

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Peria nu e prea indicata, smulge/rupe firul de par, foloseste un pieptene cu dintii rari

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Peria nu îţi peaptănă părul bine, ţi-l doar face să arete bine, îţi recomand piaptănul, dar dacă vrei poţi să te după să arete bine.
Numai Bine-

| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna...

| NoBodyByMe a răspuns:

Cu o perie...normala

| Monster08 a răspuns:

Cu peria de sârmă

| membrunounou a răspuns:

Piaptanul descalceste mai bine parul...Peria numai il aranjeaza si uneori ii da putin volum.