| irinuk28 a întrebat:

Buna,cu ce infuzie imi pot deshide porii, mai ales pentru punctele negre de pe nas? Si cu ce fel de scrub/masca le pot inlatura? FUNDA! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Nu trebuie neaparat infuzie, doar sa stai cu fata in abur 5 minute. Cel mai bun scrub este zatul de cafea, in sensul ca iti curata tenul fara sa il zgarie si iti lasa pielea fina fina happy

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Infuzie cu ceai de musetel, un scrub cu malai sau tarate iar apoi o masca cu pulpa de rosii sau felii de castravete.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Infuzie cu ceai de musetel.

| nic3rr a răspuns:

Bea multa apa! Incearca sa folosesti doar masca naturala.