| sore15 a întrebat:

Cum ar trebui sa-mi ingrijesc parul ca sa stea drept? Am parul subtire si uneori sta drept alteori ondulat si se electrizeaza tare.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca cand te speli pe cap sa tii capul aplecat in cada si sa-ti usuci parul cu pheonul dupa ce stai cu el vreo 20 minute in prosop. De asemenea incearca sa schimbi regulat brandul samponului. Gen cand ti se termina o sticla sa nu il iei pe acelasi, ci atul. Cam asta folosesc eu si cat de cat imi sta mai drept. Daca ai o perioada cand efectiv orice ii faci sta aiurea, mergi sa-ti ia din varfuri.

| Valentina_Clara_1998 a răspuns:

Il poti indrepta cu placa!

| JASMIN3214 a răspuns:

Daca ai parul foarte subtire as zice sa il impletesti.Asa il am si eu. Foarte subtire. Il împletesc si il am foarte ingrijit

| sore15 explică:

Se arde foarte repede