| Diianna05 a întrebat:

Eu am parul ondulat aproape cret si imi sta foarte infoiat, se electrizeaza straight face. ce sa fac sa nu mai stea asa? Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe saptamana.

5 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2kcdt4_5Ncc
sau poti face manichiuri frantuzesti

| xAndraax a răspuns:

Sa il uzi din cand in cand cu apabatting eyelashes

| marionettetolife a răspuns:

Si eu il am la fel si il indrept cu placa, incearca si tuwinking

| LostInMyDreams a răspuns:

BUNA! Pai mai intii cred ca ar trebui sa iti iei mai intai din volum. Apoi daca te usuci cu feonul sa o faci cu o perie rotunda.Si ai putea folosi ceva sampoane, balsamuri contra elecrizare sau contra volumului.Bafta!

| MariaDO a răspuns:

Se electrizeaza din cauza periei de par. Iti trebuie o perie cu tepi de metal nu plastic