| pufyy a întrebat:

cum as putea sa'mi fac parul cret ( fara spuma) ca fetele care'l au din nastsre asa sau ca fata din imagine :
http://www.perfecte.ro/......-mare.html

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ondulatorul sau bigudiurile pot fi foarte folositoare, dar din pacate ard parulsad eu imi impletesc parul dupa baie cand e aproape uscat in multe multe codite..va iesi exact ca in poza sau mai binelove struck dimineata putin fixativhappy (daca chiar vrei) si gata!love struck p.s: ai grija sa il descalcesti inainte de impleetire ca a doua zi sa nu il mai piepteni ca se va stricahee hee pa-pa:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc de funda sper sa iti iasa cum vreibig hug imi spui cum ti-a iesit te rog? apasa Raspuns te roogpuppy dog eyeslaughing:*:*

| pufyy explică (pentru anonim_4396):

Banuiesc ca nu am rabdarea necesara sa'mi fac foarte multe codite sad ..insa putin cu ajutorul mamei laughing.a iesit foarte bine.big grin. merci de sfat :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru pufyy):

Eu maine am sa o pun pe bunica sa ma impleteascahee hee! cu placere:* pupiciibig hug ma bucur ca te-am ajutat..eu cand l-am mai facut a iesit binehappy

| pufyy explică (pentru anonim_4396):

Poate poti sa ma ajuti cu un sfat si la ultima intrebare pe care am postat'o puppy dog eyes... :*

6 răspunsuri:
| AllyM a răspuns:

Iti poti faci parul asa cu placa sau cu un ondulator. Secretul este sa incepi de la radacina si cobori usor pana la varfuri. Sper sa iti iasa :*

| Ralukutza96 a răspuns:

Eu vreau sa am parul drept sau ondulat iar tu il vrei cretlaughing)