| freehugs a întrebat:

V-ati fi gandit ca va puteti ondula parul cu placa? http://www.perfecte.ro/......video.html :D:D tare, nu?

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu am aflat de curand, mi s-a parut interesant pentru ca eu nu am ondulator dar placa de intins parul am!

| Barajag a răspuns:

Am aflat de ceva timp si dovada astazi am fost si mi-am cumparat placa(Remington:Sleek&curl )happy

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Da. am aflat mai demult si e o metoda eficienta pentru ca cu placa nu doar il poti indrepta ci si ondula. mie imi place e tare big grinhappy

| T30D0RA a răspuns:

Stiam.

| candy_2919 a răspuns:

Da stiam... demultwinking
oricum am ondulator
iar eu vasusem alt video

| sweet moon a răspuns:

Da dar trebuie sa fie placa ingusta. daca e mai lata nu iese coafura. si oricum se lasa prea repede

| SexySpeed456 a răspuns:

Da, am si incercat. Dar nu mi s-a parut cine stie ce, pentru ca am parul mediu, deci nu prea mi-au iesit bucle... Ghinionul meu!

Dar video-ul sper sa mearga e aici : http://www.perfecte.ro/......video.html

| lilit a răspuns:

Sincer, eu nu stiam...Se pare ca am ramas in urma cu privire la noutatile in styling, dar acum recuperezhappy. E tare faza.Eu oricum am si placa si ondulator dar daca stiam mai dinainte as fi facut economie...

| Smile<33.! a răspuns:

Buna dimineataaraised eyebrows.
tu doar acum ai aflat?laughing.