| PartyLoll a întrebat:

Buna cum pot face sa mi se duca roseata dar sa ramana bronzul?kiss

3 răspunsuri:
| PopStarInMyMind a răspuns:

Foloseste niste apa termala sau o crema hidratanta.

| Alexandro9050 a răspuns:

Roseata s-e duce singura dupa 3-4 zile si ramane bronzul

| FashionVictim93 a răspuns:

Hmm pai daca esti foarte rau rosie atunci iti voi spune din proprie experienta ca dupa ce va trece roseata vei ramane 2-3 zile cu bronzul si apoi o sa ti se ia pielea( naspa momentul)... daca ai putina roseaza poti folosi o crema hidratanta, iaurt natural, crema pentru arsuri solare sau sa te dai pe zona afectata cu un cub de gheata de cate ori simti nevoia (eu l'am folosit si a fost super)... sper ca ti'am fost de ajutor happy