| GuUumitza a întrebat:

Cum pot face sa se duca bronzul mai repede?big grin

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Duş+săpun+piatra ponce(pons)big grin pe unde te-ai bronzat.ATENTIE dupa indepartarea/exfolierea pielii e necesara o crema/balsam pentru piele!

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Te exfoliezi
e singura solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un burete mai aspru care exfoliaza si freaca-te bine cu el la fiecare dus! Daca nu, foloseste zat de cafea si freaca-te bine, e bun pentru exfoliere si lasa pielea catifelata

| lore007 a răspuns:

Buna, pentu a scapa mai repede de bronz poti sa te exfoliezi, iar aici ai 2 variante din magazin sau facut in casa. E simplu poti sa-l faci din zat de cafea, zahar, faina de malai cu miere de albina sau ce ai prin casa, iar dupa ce ai aplicat masca pe tot corpul cu miscari circulare clateste, o sa-ti mearga un rand de piele laughing dar nu-i nimic merge bronzul, iar dupa aplici crema hidratanta, sper ca ti-am fost de ajutor happy