| IHateFakePeople a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca parul mai repede? M-am tuns de curand bob lung si vreau sa il am ca inainte, f. lung! Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Nici o sansa. Nici cu ulei de ricin nici cu altceva. NU-L mai tunde. Simplu.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca uleiul de ricin, doar aplici cateva picaturi la radacina, masezi, lais peste noapte iar dimineata clatesti. Il gasesti la farmacie si este cam 7 lei.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Nu poți.Deși,ai putea sa vezi dacă merge cu ulei de ricin sau cu gălbenuș de ou(mască).
Pa, pa.

| Okami23 a răspuns:

Nu-l mai tunde o perioada
m-am tuns si eu prost(sunt fata) si acum astept sa creasca, il vreau foarte lung, aplica pe el rabdarea