| Alex31004 a întrebat:

Buna!
De curand m-am tuns,nu foarte scurt, dar totusi. acum imi pare foarte rau, aveam un par lung si acum vreau sa imi creasca mai repede, stie cineva cum?
Funda

5 răspunsuri:
| AndreeaMe a răspuns:

Nu prea ai ce face in cazul asta decat sa porti un fes!

| Alex31004 explică (pentru AndreeaMe):

Ce raspuns de rahat. Am un par superb, doar ca vreau sa imi creasca pana la fund. Asa ca pa!

| MdiCri a răspuns:

Exista niste uleiuri ce te pot ajuta. da fuguta la farmacie si intreaba

| Alex31004 explică (pentru MdiCri):

Am auzit ca este bun si Uleiul de Ricin.

| MdiCri a răspuns (pentru Alex31004):

Da,dar ai grija sa nu dai doar putin ca apoi o sa iti ramana parul urat mult timp. poate nu am spus corect 'urat', dar o sa aiba un aspect de par nespalat..doar putin la baza capului o data sau de 2 ori pe saptamana..iti zic ca am folosit si eu, stiu si eu cum e.e foarte bun si pentru gene