| deyu121 a întrebat:

Cum sa scap de puncte negre? Am cateva pe nas si imi displac..Nu vreau sa cumpar benzi din magazin. Vreau ceva care il pot face in casa.Am incercat sa imi fac eu benzi cu miere de albine,dar nu merge, am incercat cu pasta de dinti..degeaba.
As vrea sa imi recomandati ceva ce poate l-ati incercat si voi sau care chiar merge si stiti asta sigur.

Răspuns Câştigător
| XKarinaX a răspuns:

I-a un ou, separa albusul si bate-l pana face putina spuma, dupa aplical pe nas. I-a un servetel ( de preferat ar fi cat mai subtire) pune-l tot pe nas si mai aplica inca un strat de albus. Ar trebui sa te ajute