| aaadddyyy a întrebat:

Cine imi poate da si mie idei despre ce rochie sa imi iau la banchetul din clasa a 12-a Va rooog sa ma ajutati urgent si cum sa imi aranjez parul il am mai lung de umeri.Bnchetul este peste doua saptamani X_x

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pricop_Ilinka_Stefana_1995 a răspuns:

Rochia ti-as zice sa fie ROSIE cu o funda mare in jurul ei, SUPER TARE! Parul ori lasa-ti-l pe spate cu o coronita f. subtire si micuta ori lasa-ti-l pe spate si fa o coronita impletita. O sa fii super!

| aaadddyyy explică (pentru Pricop_Ilinka_Stefana_1995):

Ma gandeam sa imi iau rochita rosie si pantofi si plic negru sau rochie neagra cu pantofi si plic crem iar parul nu stiu sa il prind intr-o parte si sa il fac cu bucle doar ca nu stiu daca o sa vina prea bine pentru ca nu e foarte lung

| creata02 a răspuns:

Te pot ajuta ecu cu parul:Il poti lasa desprins si sa-ti faci niste bucle, deoarece aceasta cofura merge cam la orice tip de rochie. Daca rochia este pe o parte, ai putea sa-ti prinzi parul in coada impletita si sa ti-l lasi pe partea cealalta(am vazut la cineva si venea foarte bine).Sau...ai putea sa-l prinzi intr-un coc mai elegant si sa-ti lasi doua suvite in fata pe care sa le ondulezi. Sper ca te-am ajutat si distractie placuta la banchetwinkinghappy

| aaadddyyy explică (pentru creata02):

Parul meu e cret natural dar il intind cu placa iar lunginea lui nu cred ca imi va permite sa imi fac niste bucle frumoase pe ca ar sta prea umflat nici coc nu vreau as vrea sa il tapez putin in fata si sa il prind intr-o parte si sa imi pun si un trandafir natural in par ce zicetismug

| creata02 a răspuns:

Atunci...poti sa ti-l prinzi pe o parte.Nu neaparat impletit.Eu mi-am prins o jumatate din par in cealalta parte...si nu l-am legat cu niciun elastic de prins parul, il lasi asa, liberwinking.E o coafura destul de elganta si foarte finutawinking

| creata02 a răspuns:

Am si eu o intrebare....imi poti raspunde la ea te rog? OhappyUita-te pe profilul meubig grin