| anonim_4396 a întrebat:

Daca exista fete, femei, baieti si barbati care vor sa devina reprezentantii unei firme de cosmetice lasati un comentariu.Nu trebuie sa faceti mare lucru,trebuie decat sa prezentati un catalog de produse cosmetice si nu numai,in fiecare luna, prietenilor, vecinilor si colegilor. Daca strangeti o comanda cu suma de peste 70 lei,atunci o sa va ramana si voua bani dupa ce platiti comanda. Aveti ocazia sa castigati produse in campanii si sa fiti invitati la evenimente,petreceri,festivaluri,excursii si multe altele in afara tarii. Dupa ce o sa va inscriu eu ca reprezentanti, o sa va puteti face propria echipa si o sa puteti castiga bani si de pe urma comenzilor lor si ei la fel, si tot asa.Lasati comentariu daca vreti si numarul de telefon.Ma puteti gasi si pe Facebook cu numele de Rotaru Anca-Maria.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cîstigi nimic, minciuni hotie, poate tu cistigi din inscrieri, dar asa sa alergi aiurea pe strazi cu un catalog fi sigură ca nu cumpără nimeni nimic, sunt atitea hipermarketuri cu cosmetice gîrlă, la ce firmă esti? Avon oriflame?

| Ralukafay a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sa stii, ca chiar se cumpara si nu e hotie.Sunt foarte multi care isi cumpara.Si nu trebuie sa alergi deloc, doar prezinti catalogul cui vrei, chiar si celor din familie.Ai vanzare din asta.

| Ralukafay a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt la Oriflame.

| xerxes1 a răspuns:

Adica o piramida de doi bani.

| peperonies a răspuns:

Pentru ca schemele piramidale mereu te fac bogat.

| octav005 a răspuns:

Daca am un salariu fix. este ok. adica sa nu depind de cati clienti am. daca am clienti asta e alta parte de bani?
se ofera carte de munca? salariu pe economie? nu ma pricep

| Ralukafay a răspuns (pentru octav005):

Nu se ofera carte de munca, nu ai un salariu, nu ai un salariu fix, nu depinzi de cati clienti ai.Trebuie doar sa strangi o comanda in valoare de peste 70 de lei si fi sigura ca o sa iti ramana bani.Si poti renunta oricand.

| octav005 a răspuns (pentru Ralukafay):

Am inteles

| Vegeta07 a răspuns:

Sunt reprezentat la oriflame....pe net chiar nu are rost sa iti faci grupul tau ca sa ajungi manager

Mai bine te pui vorbesti cu baietii mai populari decat sa incerci aici