| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesc lapte vitaminizant pentru ingrijire si demachiere de la Doina pe post de crema, chiar daca eu nu ma machiez (decat uneori cu rimel si dermaograf) credeti ca e vreo problema?

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Stai linistita ca nu are nimic. Si eu il folosesc de ceva timp si la fel ca tine nu ma machiez, dar in timpul zilei se aseaza praf si tot felul de impuritati pe fata si e bine sa te demachiezi.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e nicio problema, Doina face cat 10 produse la un loc, am folosit si eu o perioada

| Karolina071919 a răspuns:

Nu este nici o problema, dar ai putea incerca totusi si o crema hidratanta, sau ma rog, una adecvata tipului tau de ten

| poisonedstrings a răspuns:

Nu este nici o problema si eu folosesc si e foarte foarte bun. foloseste in continuare cu incredere!

| EA_Izabela_1991 a răspuns:

Nu este nici o problema atat timp cat pe flacon scrie ca nu necesita clatire.