| StoianDavidLuiz a întrebat:

Mama mi-a cumparat o crema pentru fata si corp se numeste,, Doina emulsie cu laptisor de matca" si scrie pe ea ca e buna si pentru ingrijire si demachiere mai scrie ca hidrateaza si protejeaza pielea intrebarea mea este: E buna si pentru cosuri ori sa dispara ori sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| Dia1029 a răspuns:

Si eu am avut cema dinaia si e foarte buna

| StoianDavidLuiz explică (pentru Dia1029):

Este buna si pentru cosuri?

| Dia1029 a răspuns (pentru StoianDavidLuiz):

Da

4 răspunsuri:
| utilizatorcim a răspuns:

Nu cred ca o sa aiba niciun efect asupra cosurilor. Cel mai bun e Zineryt.

| Dinu_Mihaela_1981 a răspuns:

Buna! Crema este foarte buna, dar nu pentru cosuri! Pt coșuri îți recomand ulei de cocos in amestec cu scorțișoară și puțin bicarbonat! Cu siguranță coșurile vor dispărea