| Emilia1015 a întrebat:

Daca ma imbrac intr-o pereche de pantaloni de trening si o geaca de piele, se potrivesc? Dau funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Nuuu, ai fii caraghioasa. I-ati niste colanti sau blugi, daca vrei sa asortezi geaca de piele la ceva!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Daca treningul iti vine bine si nu sunt culori sau material care sa iasa in evidenta intr-un mod neplacut, atunci merge chiar foarte bine! happy

O zi placuta!

| alexutzaTaa a răspuns:

Depinde de geaca daca este mai ''eleganta'' si scurta nu dar daca este un pic mai lunga si este mai casual de ce nu? se potriveste da

| Mirxxx a răspuns:

Nu! Imbracate cu blugi. Daca ai sport, ia o pereche de colanti pe sub blugi, sau ia pantalonii de treining la tine sa te schimbi.