| bryosyka a întrebat:

Dau funda! URGENT! Ce sa aleg dintre BRAUN silk-epil 3 mai precis SE3170 sau Philips HP6423/00? Ma intereseaza sa smulga sa nu rupa firele de par si sa nu doara tare deoarece eu am firul de par gros si des deoarece eu ma fac cu bigul. Nu stiu care dintre ele este mai bun citisem undeva ca, conteaza si forma pe care o au pensetele cele de la Philips fiind mai bune avand forma in y dar parerile sunt impartite multi spunand ca Braun e mai bun. Astept sfaturile voastre feteler, poate din propria experienta ma puteti ajuta in a face o alegere corecta. Ambele au reduceri substantiale de la 219 la 150 Braun si pholipsu cred ca de la vreo 199 la 120 130 ceva de genul asta. Nu intotdeauna preturile sunt relative cu calitatea. Va astept opiniile! Funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Mergi pe Braun, eu am de ani de zile fara nicio reparatie in istoric si smulge firul foarte bine si acum.
Pa, pa.