| PrecioussGirl a întrebat:

Buna fetelor! As dori sa imi recomandati un epilator bun care sa smulga firele, nu sa le rupa, si care sa reduca intr-un fel durerea. De Braun Silk-epil 7 ce parere aveti? Multumesc. :*

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Cele de la Braun sunt cele mai bune. Totusi ceara este cea mai indicata, caci iti smulge firele cu tot cu radacina si nu iti cresc fire sub piele. Bafta!

| PrecioussGirl explică (pentru Elvina):

Si cu ceara cresc fire sub piele. mi s-a intamplat si mi-a spus si cosmeticiana care ma face. problema este ca daca ma fac cu ceara trebuie sa astept sa creasca destul de mare incat sa poata fi smuls. asa cu aparatul cum a crescut putin cum l-am si luat.

| Elvina a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Depinde. Mie nu-mi cresc sub piele de la ceara. Cumpara-ti epilator daca asta vrei.