| † RคŁûċค ◕ a întrebat:

Buna!
De vreo 2 saptamana fac matreatasad... o fi din cauza samponului? folosesc unul de la avon naturals cu mango si ghimbir, e prima oara cand am probleme cu el...

cum sa fac sa scap de matreata.si nu vreau alt sampon.ci sfaturi de'ale bunicii.mersi :* funda.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pai daca folosesti produse de par de la avon, nu ma mir ca ai matreata.sunt cele mai "proaste" produse de par din lume, dupa mine.pana si cele de la lady's(fost metropolitan)sunt mai bune.

| DxDoarEuxD a răspuns:

Te pot ajuta cu un link http://www.eva.ro/......-1097.html
Eu din ce stiu, se aplica dupa clatire otet cald, cam o cana medie din cate stiu si, parca a aparut un nou sampon, ceva cu s numele nul mai stiu, prietenii mei ziceau ca e bun. sper sa te ajute raspunsu

| emy_2512 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te speli cu ceai de musetel.Eu asa am facut si a mers.