| amelie00 a întrebat:

deci acum cateva luni mi- am tuns parul un pic mai lung decat bob.Bine, acum a mai crescut si pot sa il leg in coada deja. vreau sa imi ondulez parul fara ondulator, bigudiuri sau placa si fara codite impletie.Stiti ceva metode?
Funda+scuzati categoria.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai enumerat toate metodele posibile, chiar nu am idee cum vei putea reusi sa il faci ondulat, eventual cu peria si feonul

| VelvetLight a răspuns:

Iti pui pe cap o banderola la fel ca indienii si iei cate o suvita si o rasucesti dupa banderola aia. Parul trebuie sa fie umed, nu ud si il lasi asa peste noapte. daca le faci cum trebuie o sa arate exact ca ondulatorul, o sa ai bucle perfecte! am incercat si eu si mai multe prietene, e singura metodabatting eyelashes Funda? big grin