| kidu03 a întrebat:

Ce as putea sa fac sa mi se onduleze parul? si cu ce as putea sa imi ondulez parul? nu placa, ondulator, bigudiuri

7 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Dupa ce te speli, astepti sa se usuce putin parul, iar dupa ti-l prinzi intr-un coc.
Eu asa fac, si mai folosesc niste "bigudiuri" pe nume Magic Leverag. Asa arata: http://assets.beebuyer.com/......iggest.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=IYB8S2pqVCw

| Minks a răspuns:

Te pieptăni cu aspiratorul sau cu grenada.

| PiluLă a răspuns:

Dupa ce te speli te dai cu spuma dar nu te piepteni... apoi te usuci.eu asa mi-l fac cret, iar daca nu merge puneti asa numitele "moate"laughing. sper ca te-am ajutatwinking! funda?big grin

| AdaIoana18 a răspuns:

Buna. Iti poti ondula parul cu ondulatorul... Dar daca vrei cu ondulatorul iti recomand de la Rowenta cu rotire automata. Eu imi fac bucle la coafor cu placa si iese super :X:X:X:X:X... Tot timpul imi plc sa mi-l fac asa.Am si ondulatot dar cu placa ies super :X:X:X. Ti-as recomanda sa-ti faci si u bucle cu placa si vei arata super :X:X:X Te pup :*:*:*:*

| ellutza a răspuns:

Cu degetele in priza

| RamiRo a răspuns:

Cu placa faci cele mai frumoase bucle eu asa folosesc cand fac bucle la cliente si ies geniale :X

| selena_5281 a răspuns:

Dupa ce faci baie, te piepteni si te dai cu spuma
la mine mergebig grin