| amelie00 a întrebat:

Buna,dupa cum am mai spus acum cateva luni mi-am tuns parul un pic mai lung decat bob.Acum a mai crescut si il pot lega in coada..in fine..imi pare rau ca mi l-am tuns asa de scurt si acum chiar imi doresc sa am din nou parul lung..Stiti metode, prin care sa imi creasca parul mai lung? Macar cativa centimetri.
Scuzati categoria. fundita cel mai bun raspuns:*

1 răspuns:
| SefaTa97 a răspuns:

Sigur.
Cea mai buna metoda.
Mergi la farmacie si ceri ulei de ricin.( este destul de iefin, maxim 10 lei).
Inainte de a face baie cu 2-3 ore pui ulei de ricin pe vata si freci bine pielea capului.
Uleiul de ricin este bun si pentru crestereas unghiilor, aplicat la radacina unghiei.
happy Merge 100%.