| valerikaa a întrebat:

deci, cum ajuta argila alba la acnee? in cat timp se vor vedea rezultate? si cate zile pe saptamana trebuie sa ma dau? funda! happy

Răspuns Câştigător
| LittleBeea a răspuns:

Daca iti faci masca cu argila alba, ar trebui sa o faci o data sau de doua ori maxim pe saptamana. In combinatie cu sucul de citrice sau altele, poti avea rezultate bune, dar sa nu te astepti sa iti dispara cosurile in cateva zile.Necesita timp, dar depinde si de persoana cum reactioneaza.