| Maria1324 a întrebat:

Deci cum sa incep. Sunt intr-o clasa cu niste fete foarte dragute si foarte dezvoltate, iar eu mai mereu ma simt in minoritate mai ales ca nu sunt la fel de dezvoltate ca ele. Ceva sfaturi? Nu stiu..Cateva sfaturi ca sa nu ma mai simt asa in preajma lor.

Răspuns Câştigător
| Sanziana00 a răspuns:

Draga mea, nu trebuie sa te simti asa. Peste cativa ani, vei arata minunat, crede-ma stiu asta pentru ca si mie mi s-a intamplat. Am fost mult timp fata-skinny, iar acum arat chiar ok. Simte-te bine in pielea ta si nu fi complexata! :**

5 răspunsuri:
| Forev3rAlone a răspuns:

Pai fiecare are corpul sau.
Ele cresc in ritmul lor, si tu in al tau.
Stai calma:*

| LorenaAnca a răspuns:

Puneti in valoare corpul tau, chiar daca nu e la fel de dezvoltat. Poarta ceva mai ''copilaresc''. Dupa cum spune GlossyBabe poarta ceva mai colorat, cu fundite si flori.

| Alisayer a răspuns:

Si eu cind eram la scoala eram cea mai maruntica dintre fete.
Si pot sa-ti spun ca nu e chiar atit de grav, pentru ca fetele maruntele au si ele un farmec aparte.
Daca esti mai firava nu inseamna ca nu esti draguta. Nu dispera.Te pup.

| GlossyBabe a răspuns:

Eh draga mea, fiecare creste in ritmul lui! Verisoara mea de 12 ani arata a 18! Cu timpul te vei dezvolta si vei arata mai tare ca ele! Tu profita de "copilaria" ta! Poarta hainute cu floooori,pune-ti fundite in par,poarta ghiozdane colorate, fii girlie girl! Adica foarte fetitoasa! Nu in sensul papusilor, ci poarta stil mai fetitesc! Adica legging's colorati, tenisi, fustite! Si fii mai childish! Asta iese mai in evidenta decat orice dezvoltare! Fundita?

Răspuns utilizator avertizat