| oceanfreshair a întrebat:

Deci, prietena mea are varice pe picioare si m-a rugat sa va intreb daca stiti vreun remediu eficient de facut acasa(din anumite lucruri cum ar fi fructe si legume sau ceva), nu creme sau solutii de la farmacie pentru ca nu are bani de elehappyva rog sa o ajutati daca stiti

1 răspuns:
| DDoctorita a răspuns:

Sa fiu sincera, daca chiar vrea sa scape de ele, sa isi cumpere o crema eficienta! Da poate fii scumpa, dar ar scapa de ele. E un avantaj, nu crezi?

Nu vrea sunt a favor de ''remedii casere'' de obicei nu prea fac efcet, lucrururi babesti! happy